Pages Navigation Menu

Innowacja Roku dla Ravelo.pl!

Ravelo.pl zwycięzcą e-Commerce Polska awards 2015 w kategorii „Innowacja roku”

Miło nam poinformować, że jeden z organizatorów akcji Czytam Polskie, ksiegarnia internetowa Ravelo.pl zwyciężyła w kategorii „Innowacja roku” w 3. edycji konkursu e-Commerce Polska awards, organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.

Konkurs, którego Kapituła składa się z ekspertów branży e-commerce, ma na celu wskazanie najlepiej działających e-sklepów na rynku. Ravelo odpowiadające za działalność e-commerce Grupy PWN zwyciężyło wśród sklepów średnich i dużych.

Od początku istnienia Ravelo stawiamy na innowacje, dlatego jest nam bardzo miło, że nagroda w tej kategorii przypadła właśnie nam. Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie to wynik zaangażowania i ciężkiej pracy całego zespołu. Rozwijamy się bardzo dynamicznie i cieszymy się, że widzą i doceniają to inni, mówi Dorota Bachman, prezes zarządu Ravelo Sp. z o.o.

Uroczysta gala wręczenia nagród e-Commerce Polska awards miała miejsce 18 listopada w warszawskim kinie Praha. Nagrody przyznano w kategoriach z zakresu brandingu, sprzedaży i najlepszej obsługi klienta.

Informacje podstawowe o Ravelo

Spółka Ravelo jest odpowiedzialna w Grupie PWN za sprzedaż w kanale internetowym oraz koordynowanie działań i projektów, związanych z e-commerce w ramach Grupy. W skład e-commerce Grupy PWN wchodzą takie sklepy jak: Ravelo.pl, Lideria.pl, Księgarnia Internetowa PWN.pl, Ibuk.pl, sklep wydawnictwa medycznego PZWL oraz serwisy społecznościowe: BiblioNETka.pl i czytampolskie.pl.

Tagi

Reklama