Pages Navigation Menu

Szukaj mnie wśród lawendy Zuzanna Agnieszki Lingas-Łoniewskiej – recenzja

W Bibliotece Gminnej w Okszowie czytelniczki oszalały na punkcie książek z lawendą w tle. I tak oto piękna okładka pierwszego tomu ,, Szukaj mnie wśród lawendy. Zuzanna” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej bije rekordy popularności.

Szukaj mnie wśród lawendy w Ravelo.pl

Szukaj mnie wśród lawendy

Historia trzech  sióstr Zuzanny, Zofii i Gabrieli, każda inna ale pragnąca tego samego – miłości i spełnienia. W pierwszej części poznajemy zawiłe losy Zuzanny – szefowej  prestiżowej korporacji farmaceutycznej, która na pierwszym miejscu stawia karierę zawodową, jednak rozgoryczona utratą awansu postanawia skorzystać z propozycji Gabrieli i udać się do niej  na wakacje do Chorwacji.  Razem z siostrą bliźniaczką Zosią i jej mężem Adamem, który w Chorwacji postanawia uczcić jubileusz swojej firmy udają się na wspólny wyjazd. Na płycie lotniska pojawia się Robert, współpracownik Adama i mężczyzna, który szesnaście lat temu boleśnie skrzywdził Zuzannę. Piękna podróż do Południowej Dalmacji, klimatyczne krajobrazy, muzyka, wino i pachnąca lawenda sprawiają, że Zuzanna stara się wybaczyć Robertowi  i na nowo odkryć  w sobie pokłady miłości.

Zdaniem Naszych czytelniczek powieść czyta się jednym tchem. A najlepszą rekomendacją  dla książki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej jest wypożyczenie następnych tomów lawendowej trylogii, by poznać dalsze losy sióstr Skotnickich – Zofii i Gabrieli.

Biblioteka Publiczna Gminy Chełm w Okszowie

Reklama