Pages Navigation Menu

Nowości od Katarzyny Michalak i Anny Ficner-Ogonowskiej

Nowości od Katarzyny Michalak i Anny Ficner-Ogonowskiej

Gratka dla miłośniczek polskiej literatury społeczno-obyczajowej! Już w listopadzie na księgarnianych półkach pojawią się najnowsze powieści dwóch wyśmienitych polskich pisarek: Katarzyny Michalak oraz Anny Ficner-Ogonowskiej.


 
 
 

4.11.2015 – Amelia, Katarzyny Michalak

Amelia - Katarzyna Michalak

Początek listopada należy do Katarzyny Michalak i jej najnowszej powieści „Amelia”.

Pewnego słonecznego dnia na progu uroczej, starej kamieniczki w miasteczku o nazwie Zabajka stanęła dziewczyna. Otworzyła szeroko drzwi i uśmiechnęła się do świata. Jaśmin pachniał oszałamiająco, a drzewa zieleniły się intensywnie obmyte porannym deszczem. Dziewczyna omiotła spojrzeniem senne miasteczko – Tak, tu będzie mi dobrze – pomyślała. – Tu zostanę.

 

4.11.2015 – Sekretnik od Katarzyny Michalak

Sekretnik - Katarzyna MichalakSekretnik jest wznowieniem powieści z 2011 roku w nowym wydaniu z nową okładką.

Była zwyczajną dziewczyną. Gnieździła się w maleńkiej kawalerce i nienawidziła swojej pracy. Pewnego dnia stała się pisarką bestsellerów, kobietą sukcesu, a Sekretnik napisała w swoim wymarzonym domku pod lasem. Kopciuszek? Nie! – Drimerka, która zdobyła się na szczerą rozmowę z samą sobą.

Sekretnik to bardzo osobisty, praktyczny poradnik, jak uwierzyć w marzenia i dostrzec te, które są naprawdę nasze.

 

18.11.2015 – Czas pokaże – Anna Ficner-Ogonowska

Czas pokaże - Anna Ficner OgonowskaObszerna, bo aż 752-stronnicowa powieść autorki takich bestsellerowej serii „Alibi na szczęście”. „Czas pokaże” to powieść o kobiecie bez przyszłości i mężczyźnie po przejściach. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa ZNAK.

Reklama