Pages Navigation Menu

Idealny prezent dla przyszłej mamy – książki o ciąży

Idealny prezent dla przyszłej mamy – książki o ciąży

Macierzyństwo to bardzo piękne, ale również trudne zadanie. Zaczyna się ono już w okresie ciąży, kiedy to przyszła mama musi zadbać o siebie, aby zapewnić maleństwu wszystko to, co najlepsze już na starcie. Wiele kobiet boi się, czy podoła temu zadaniu. Na szczęście – w sprzedaży można znaleźć wiele poradników, które nieco rozjaśnią przyszłym rodzicom w głowach.

Książki o ciąży – na prezent

Wybierając się w odwiedziny do ciężarnej, warto zabrać ze sobą drobny podarunek nie tylko dla malucha, ale również dla mamy. To pozwoli jej poczuć się wyjątkowo, a świadomość, że ktoś pamięta również o niej, z pewnością doda jej otuchy. 

Jeśli książka ma być niespodzianką, oczywistym jest, że nie można spytać przyszłej mamy, czy już ma jakieś pozycje w tym temacie. Na szczęście wybór na rynku jest ogromny i zakup powtórki jest mało prawdopodobny. Każdy z poradników w tej tematyce jest nieco inny, dlatego nawet jeśli kobieta w ciąży ma już jakieś książki o ciąży – nowość prawie na pewno dostarczy innych informacji.

 

Jak wybrać?

Najlepiej jest spróbować pokierować się gustem przyszłej mamy. Jeśli to osoba, która często korzysta z mediów społecznościowych – ciekawym pomysłem okażą się proste książki wyjaśniające w nieskomplikowany i zabawny sposób procesy zachodzące w ciele.

Dla pań, które cenią sobie bardzo poradnikowe książki, lepiej sprawdzą się pozycje, które w naukowy sposób rzeczowo objaśniają poszczególne procesy. Tak opisana ciąża z pewnością lepiej przemówi do mam, które mocno stąpają po ziemi i są bardzo racjonalne.

Poradniki ciażowe dostępne na stronie księgarni PWN.

Tagi

Reklama