Pages Navigation Menu

Leśna polana Katarzyny Michalak w sprzedaży już od 9 listopada 2016!

Leśna polana Katarzyny Michalak w sprzedaży już od 9 listopada 2016!

Fanki Leśnej Polany Katarzyny Michalak – historii miłosnej trzech par ciężko doświadczonych w życiu – zapraszamy już na początku listopada do księgarń: pierwszy tom trylogii, do tej pory publikowanej wyłącznie w internecie, teraz pojawia się w papierowej wersji, idealnej do położenia na półce i dodania do kolekcji poprzednich książek autorki.

Leśna Polana, Katarzyna Michalak

Leśna Polana, Katarzyna Michalak

Najnowsza powieść bestsellerowej pisarki Katarzyny Michalak zajmuje się tematem dzieciństwa, ran zadanych ludziom w przeszłości, ale też zastanawia się, na ile miłość te rany zabliźnia. Zadaje pytanie, czy wszystkie życiowe porażki i niegodziwości życia dorosłego można tłumaczyć trudnym dzieciństwem. Pierwszy tom opowiada o losach Gabrieli, która od najmłodszych lat opiekowała się chorym ojczymem  i Wiktora – nad którym w przeszłości znęcał się przybrany ojciec. Ich historia przetnie się w idealnym zakątku, w małym domku ukrytym w otoczeniu wiekowych świerków – w Leśnej Polanie. Muszą tylko tam dotrzeć…

Sama autorka przekonuje, że historia ta będzie idealna dla tych czytelniczek, które pokochały Trylogię kwiatową, Poczekajkę czy Sklepik z niespodzianką. Jest to opowieść odrobinkę autobiograficzna, bo mogłaby się wydarzyć naprawdę i… „dlaczego nie miałaby się przydarzyć jednej z nas? Historii o wielkich marzeniach zniszczonych przez ludzką podłość, o tragedii, z której niełatwo się podnieść, o niezwykłej sile przyjaźni, o miłości, na którą warto czekać, i wreszcie… o drugiej szansie, na którą zasługuje każdy. Bez wyjątku. A przede wszystkim Ty sama…” – mówi Katarzyna Michalak.

Katarzyna Michalak – autorka ponad trzydziestu bestsellerów. Opowiada poruszające historie obyczajowe, lecz równie doskonale odnajduje się w literaturze sensacyjnej oraz fantasy. Każda kolejna jej książka to najwyższe notowania na listach bestsellerów, dziesiątki tysięcy sprzedanych egzemplarzy i coraz liczniejsze grono wiernych czytelników. Katarzyna Michalak zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy w ubiegłym roku (w grupie zaangażowanych czytelników). Autorka Leśnej Polany wyprzedza w tym zestawieniu m.in. Stephena Kinga, Norę Roberts czy Paulo Coelho (Raport TNS Stan czytelnictwa w Polsce w 2015 roku).

Zobacz książki Katarzyny Michalak:

Katarzyna Michalak, Ogród Kamilii

Katarzyna Michalak, Ogród Kamilii

Katarzyna Michalak, Zacisze Gosi

Katarzyna Michalak, Zacisze Gosi

Katarzyna Michalak, Przystań Julii

Katarzyna Michalak, Przystań Julii

Katarzyna Michalak, Poczekajka

Katarzyna Michalak, Poczekajka

Katarzyna Michalak, Zmyślona

Katarzyna Michalak, Zmyślona

Reklama